Firma Kataloğu

Firma kataloğumuzu indirerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kataloğu İndirin

(EN) Kataloğu İndirin

Elektrik Proje Taahhüt

>Alçak Gerilim İç Tesisat
>Orta Gerilim
>Enerji Nakil Hattı
>Çevre ve Yol Aydınlatmaları

 • Uluslar arası standartlara göre EPC hizmeti vermek üzere organize olmuştur.
 • Güçlü bir finansal yapıya sahiptir.
 • Finansman ve sigorta işlemlerinde yatırımcısına yol gösterir.
 • Standartlar ve mevzuat kapsamında arazi, iklim ve çevre şartlarına en uygun sistemi tasarlar.
 • Projeleri hazırlar, ilgili onay birimine sunar. Projeleri sorunsuz onaylatır.
 • Solar panel, inverter, solar konstrüksiyon montaj ekipmanı, AC/DC kablolar ve Yüksek Gerilim teçhizatında finansal gücü yüksek tedarikçilerin kalitesi kanıtlanmış ürünlerini uygun fiyatlarla yatırımcısına sunar.
 • Yasal izinler, imar işlemleri, arazi düzeltme / hafriyat gibi yan hizmetleri de müşterisine yüksek kalite ve uygun fiyatla sunar.
 • Uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak solar enerji santralini kurup devreye alır.
 • Güneş enerjisi santralini optimize ederek maksimum güçte çalışmasını sağlar.
 • Proje planına uyar, projeyi zamanında bitirir.
 • Şantiyeyi iyi organize eder, kaliteli işçilik sunar.
 • Kabul işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlar.
 • Varsa yatırımcının işletme teknik ekibini eğitir.
 • Yasal mevzuatı yakından takip eder Proje sürecini yasal mevzuat kapsamında riske sokacak tehditleri önler, bu konuda yatırımcıyı bilgilendirir, uyarır. İş tamamlandıktan sonra da müşterisini yasal mevzuat değişiklikleri ile ilgili olarak bilgilendirir.

EPC Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nedir?

GES yatırımı ciddi maliyetleri olan ancak yatırımın geri dönüş süresi ve riski düşük olan bir iştir. Maksimum değeri sağlamak için yaptığınız yatırımın sağlam ellerde olması gerekmektedir. Özellikle güneş enerji sistemlerine ilişkin hukuki düzenlemelerin yayımlanmasından sonra bir çok firma bu alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. Ancak EPC’nin kelime anlamında olduğu gibi EPC firmalarının mühendislik tarafının güçlü, etkin ve yetkin, tedarik zincirinin kuvvetli, kadrosunun yetkin olması gerekmektedir. Doğru kadro, doğru tedarik zinciri yoksa sistemin tamamlanmayacağı nasıl açıksa montaj standartlara uygun yapılmadığı takdirde sistem hiç çalışmayabilir yada belli bir zaman sonra yanlış kurulan GES size çok daha pahalıya mal olabilir. Bu nedenle GES kurulumu yaptırmak isteyen firmalarının dikkat etmesi gereken birçok detay vardır.

Sistem tasarımı, ürün uyumu, güneş panellerin kalitesi, panel gruplamalarının nasıl yapıldığı, kullanılan inverterler, kablolama, şalt ekipmanlarının seçimi ve ne şekilde kullanıldığı, statik uygunluk gibi konular toplam üretim miktarını ve uzun vadedeki karlılığı doğrudan etkilemektedir. En iyi malzeme seçimi kadar bu malzemenin nasıl kullanılacağının bilinmesi ve saha uygulamasının da çok dikkatli ve planlı yapılması gerekmektedir. 25 yıl enerji üretmesi planlanan bir GES kurulmaktadır ve bu süre boyunca tesisin minimum arıza ve maksimum verimle kesintisiz çalışması en önemli hedeflerdir. Bu sebeple deneyimli, referansları güçlü, insan kaynağına yatırım yapan, gelişmeye açık, kurulum sonrasında karşılaşabileceğiniz arızalarda uzun yıllar boyunca destek alabileceğiniz kalite / fiyat oranı yüksek  EPC Firmaları tercih edilmelidir.

Firmamız, iyi bir EPC firması olmasının gerekliliklerinin tamamını yerine getirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Kayzer enerji zor saha şartlarında, kısıtlı sürelerde onlarca güneş enerjisi santralini anahtar teslim tamamlayarak başarıyla devreye almıştır. Bundan sonraki süreçte de Güneş Enerji Sistemlerinde uzun yıllar boyunca maksimum kazanç sağlama yolunda müşterilerinin yanında olacaktır.

Örnek Projeler

Hacı Bektaş

Hacı Bektaş / 2017 / Nevşehir

Hamzalı

Hamzalı / 2016 / Nevşehir

Hürriyet

Hürriyet Pazaryeri/ 2017 / Kayseri

Enerji Tesisi Kurulumu İçin Teklif Alın